!!! MOMENTÁLNĚ NEPOSKYTUJI ŽÁDNÉ SLUŽBY!!!

 

 

CO NABÍZÍM

Nabízím venčení, hlídání a pomazlení Vašeho chlupatého kamaráda. Po celou dobu, kdy mi bude pes svěřen, bude pod mým dozorem a bude o něj láskyplně postaráno. Důkazy o tom, jak se Váš pes v mých rukou měl, Vám poskytnu v podobě fotografií (zasílám e-mailem) a v případě dlouhodobějšího hlídání na žádost sepíšu i informační deník.

VENČENÍ

Vyvenčím Vašeho čtyřnohého přítele. Délka venčení záleží na naší vzájemné domluvě, avšak nejkratší doba je 1 hodina.

Máte-li aktivní plemeno, které vyžaduje pohyb a Vy nemáte dostatek času, pak je zde řešení celodenního "výletu". Hafany beru s sebou například na hukvaldskou procházku, zajdu s nimi na hrad, projdeme oboru a pes se vyběhá a vybije energii. Další možností takového výletu je pobyt u přehrady, vhodný zejména pro vodní plemena a všechny pejsky kteří rádi plavou. Oblíbené jsou také kratší výlety k Ostravici či do Bělského lesa.

HLÍDÁNÍ

Pohlídám Vám pejska v době Vaší krátkodobé i dlouhodobé nepřítomnosti. Pejsek nebude zavřen v kotci jak je tomu u většiny psích hotelů, nýbrž bude v bytě, případně na chatě v příjemném prostředí Hukvald. (Pobyt na chatě upřednostňuji v případě hlídání většího nebo aktivnějšího psa.)

"VEZMETE-LI K SOBĚ VYHLADOVĚLÉHO PSA A UDĚLÁTE Z NĚJ ZVÍŘE KYPÍCÍ ZDRAVÍM, NEKOUSNE VÁS; TO JE ZÁKLADNÍ ROZDÍL MEZI PSEM A ČLOVĚKEM."

(Mark Twain)