S.O.S. hlídání

Může se stát, že máte domluvené hlídání třeba měsíce dopředu, ale z nějakého jistě vážného důvodu, Vám přijde zpráva typu: "Nemohu si Vaši Betynku vzít, vážně jsem onemocněl..." nebo: "Je mi líto, ale Rexe Vám pohlídat nemohu, dostala jsem alergii na psí srst..." ať už je příčina jakákoliv, musíte okamžitě sehnat náhradu. V takové situaci mnoho pejskařů sahá po čísle na psí hotel, pro ty, kteří upřednostňuji raději domácí a kamarádské prostředí bez kotců, jsem tady já - PSÍ CHŮVA.

 

V čem je S.O.S. hlídání odlišné od klasického?

Je to jednoduché, na klasické hlídání se domluvíme nejméně několik dní dopředu a v případě pejska, který u mě bude poprvé, se uskuteční informační schůzka. S.O.S. hlídání je hlídání, které se dozvím pouhých 24 hodin předem a méně. V takovém případě není čas na informační schůzku, tudíž nevím, jaký pejsek ke mě přijde. V zásadě platí stejná pravidla, pes nesmí být agresivní, nesmí projevovat žádné příznaky infekčního onemocnění apod.

 

KROK ZA KROKEM - S.O.S.

 
1. KONTAKTOVÁNÍ
  • V případě S.O.S. hlídání mne kontaktujte POUZE telefonicky na čísle +420 736 779 130 a to pokud možno co nejdříve. Budu chtít vědět, že potřebujete S.O.S. hlídání, o jakého psa se jedná a v jakém termínu hlídání potřebujete.
  • (V případě, že se nebudete moci na výše uvedené číslo dovolat, volejte +420 604 285 479 a ptejte se po Psí chůvě Lucii. Dané osobě nahlaste své telefonní číslo a jméno. Já se Vám ozvu v co nejkratší době.)
2. VYZVEDNUTÍ PSA
  • Dále se domluvíme na vyzvednutí psa. Při těchto vyjímečných situacích vyžaduji, aby jste psa přivezli ke mě. (Pokud to nebude možné, účtuji si od 50,- Kč nahoru, podle vzdálenosti.) Pozn. nejezdím mimo město Ostrava.
  • Když mi psa přivezete, zaplatíte celou částku a sdělíte mi, kdy si pro psa přijedete. Já Vám dám doklad o zaplacení.
3. VRÁCENÍ PSA
  • Než si pejska odvedete, vyplníte Dohodu o hlídání, na kterou nebyl čas, společně ji podepíšeme a Vy obdržíte kopii.

 

POZNÁMKY

  • Jak již bylo řečeno v bodě 2., vyžaduji aby byl pes přivezen ke mě. Pouze ve výjimečných situacích si pro psa přijedu sama, toto je však účtováno (obvykle 150 - 200,- Kč za cestu tam i zpět).
  • S.O.S. hlídání, tedy hlídání dohodnuté 24 hodin předem, je zpoplatněno 15 % z celkové částky za klasické hlídání psa.

"CHCEŠ-LI BÝT JEDEN DEN ŠŤASTEN, KUP SI VÍNO A POZVI PŘÁTELE.

CHCEŠ-LI BÝT DVA DNY ŠŤASTEN, OŽEŇ SE.

CHCEŠLI BÝT ŠŤASTEN CELÝ ŽIVOT, CHOVEJ PSY."